Фрезерні насадки для манікюру
Бьюті промисловість не стоїть дома і вдосконалюється з кожним роком. На сьогодні найпопулярніший спосіб догляду за нігтями — це апаратний манікюр. Для педикюру необхідний спеціальний електричний прилад, у комплект якого йдуть різноманітні насадки. Дані фрези для нігтів необхідні при шліфуванні як нігтя, так і шкіри навколо нього. Цей спосіб обробки хороший тим, що руки попередньо не потрібно розпарювати, а насадки для фрези чудово справляються з поставленим завданням на сухій шкірі. Така процедура для нігтів є абсолютно безпечною і мінімізує ризик нанесення травми. Замовити фрезери та готові набори для манікюру можна в інтернет-магазині New Style Nails.
При цьому якщо не мати цілий арсенал різноманітних насадок і не знати все про особливості їх застосування, то виконати якісний манікюр буде складно. У цій статті ми розберемося у різноманітності насадок для фрезера: яка навіщо використовується.
Насадка для фрезера: яка для чого призначена
Насадки для фрези різняться між собою за формою та діаметром, абразивністю, матеріалом та роботою на різних швидкостях. За допомогою апаратного манікюру можна виконати такі процедури:
- видалити старий гель-лак із нігтьової пластини;
- відполірувати ніготь;
- зняти шкіру, що огрубіла, з бічних валиків;
- видалення мозолів та натоптишів;
- обробити кутикулу;
- надати потрібну форму нігтям.
Для новачків найголовнішим завданням є правильний вибір насадки для фрезера. Яка навіщо використовується запам'ятати спочатку буде не так просто.
Фрези для манікюру бувають з наступних матеріалів:
- керамічні;
- алмазні;
- металеві чи твердосплавні;
- корундові;
- гумові, замшеві чи силіконові;
- змішані.
Алмазні насадки використовуються для обробки вільного краю нігтя та надання необхідної форми. Особливість даної фрези для педикюру в тому, що на металеву основу нанесена діамантова крихта та пил. При видаленні загрубілої шкіри просто не обійтися без такого ковпачка.
М'якшими та безпечнішими вважаються керамічні насадки для фрези. Вони ідеально підійдуть для манікюру в домашніх умовах і для майстрів-початківців. Оскільки дані ковпачки мають різний ступінь зернистості, то й спектр їх використання дуже великий: від видалення зайвої шкіри з бічних валиків до шліфування п'ят. Керамічні насадки для фрез не гріються.
Для нігтів зі штучного матеріалу або гель-лаком рекомендується використовувати металеві фрези. При роботі така насадка перетворює покриття, що знімається в стружку і залишає рівну поверхню. Фрези зі сплавів є довговічними та можуть прослужити до п'яти років.
Що стосується насадок безпосередньо для педикюру, то найефективнішими борцями з натоптишами будуть кремнієво-карбідні ковпачки. Дані елементи часто використовуються в салонах краси, оскільки є одноразовими.
При фінальній обробці нігтя слід використовувати силіконові фрези. Такі насадки усувають шорсткості, шліфують пластину та полірують її. Варто звернути увагу, що ці елементи для манікюру швидко нагріваються, особливо при великих обертах апарату.
Як вибрати насадки для фрези
Існує багато форм насадок для фрезера. Яка навіщо використовується:
- куляста — застосовується для видалення зайвої шкіри на важкодоступних ділянках рук та ніг;
- циліндрична — надає потрібну форму нігтя та коригує його довжину;
- голкоподібна — служить для дбайливого видалення кутикули;
- конусна — необхідна для обробки бічних валиків;
- "кукурудза" - використовується при знятті гель-лаку.
Найпоширеніша насадка для манікюру має форму полум'я. Така популярність легко пояснюється її функціональністю. Частина насадки для нігтів, що виступає, використовується при обробці бічної частини пальця, а гострий носик — для зачистки кутикул.
Циліндрична форма фрези не тільки коригує довжину та форму пластини, але й чудово справляється зі зняттям штучного покриття. Працювати з цією насадкою для нігтів слід максимально акуратно. Гострі грані елемента можуть травмувати кутикулу.
Усі майстри стикаються з такою проблемою, як птеригія. Для зачистки проблемної ділянки просто не обійтися без кулястої насадки для фрези. Діаметр такого ковпачка має бути мінімальний, щоб не видалити нічого зайвого.
Не варто забувати про зворотний конус. Така насадка необхідна для педикюру і застосовується для вирівнювання нігтьової пластини, видалення невеликих мозолів. Дана форма має ще різні варіації: із закругленою тильною стороною та з рівною.
Чому фрези для нігтів різного кольору?
Усі насадки для фрезера характеризуються ступенем абразивності. Щоб легше було відрізняти їх ще на стадії виробництва, на них наносяться насічки різних кольорів, які позначають різний ступінь жорсткості.
Позначки на насадках для фрезера: яка навіщо і що означає? Розберімо докладніше.
Чорну насічку наносять на елементи, які мають високу абразивність. Не варто використовувати цю насадку для обробки нігтя без штучного покриття. В іншому випадку ви ризикуєте сильно пошкодити натуральну пластину, навіть якщо вона виглядає дуже товстою.
Насадки для манікюру із синьою та зеленою позначкою не такі жорсткі, як попередні. Дані фрези використовують для зняття гель-лаку або для видалення огрубілої шкіри. Але обробляти натуральний ніготь, як і раніше, не можна.
Інструмент із жовтою міткою використовують для шліфування шкіри. Таку насадку для педикюру можна вже акуратно застосовувати під час роботи з натуральною пластиною. При цьому найуніверсальнішим ковпачком є фреза з червоною насічкою. Така насадка для манікюру використовується для обробки нігтів та шкіри, видалення птеригію.
На м'яку фрезу наносять білу позначку. Цей елемент призначений для роботи з найбільш делікатними зонами: шліфування бічних валиків та області навколо нігтя.
Чим відрізняються фрези для манікюру від насадок для педикюру
Фрези для апаратного манікюру універсальні. Важко виділити конкретний вид, який застосовується виключно для педикюру або манікюру. Єдина відмінність – це жорсткість та розмір насадок. Не дуже зручно видаляти загрубілу шкіру з п'ят маленькою кулястою фрезою.
Насамперед перед педикюром слід звернути увагу на стан стопи. Гіпергідроз, бородавки, мозолі, гіперкератоз, бородавки – це ті особливості, що впливають на вибір насадки для фрези. Наприклад, для точкової роботи слід вибирати елемент із гострим наконечником та невеликою робочою частиною. Це необхідно для того, щоб акуратно видалити натоптиш і при цьому не торкнутися ніжної шкіри ноги. Під час обробки п'яти слід пам'ятати: чим грубіша поверхня або товщі ніготь — тим вищими мають бути оберти апарата.
Для шліфування стопи слід вибирати силіконові насадки для педикюру великого розміру, при цьому обороти не повинні бути більшими, щоб не доставляти дискомфорт клієнту. Такими фрезами зручно втирати олію чи крем.