Кошик
2943 відгуків
Працюємо напряму з заводами.Выбрать товар
Интернет-магазин "New Style Nails"
+380 (93) 155-03-83
+380 (68) 306-56-93

Матеріали та обладнання для парафінотерапії

Матеріали та обладнання для парафінотерапії

Високоефективне обладнання для парафінотерапії за доступними цінами!

Високоякісні ванночки і топки для парафіну, без яких неможливе якісне проведення спеціалізованих косметичних процедур. Призначені для експлуатації як в умовах будинку, так і в спеціалізованих косметичних закладах. Дозволяють розігрівати робочу середу в широкому діапазоні температур. Все обладнання має офіційними сертифікатами якості та гарантією від виробника.

Представлений асортимент

Особливості ванночок для парафінотерапії

Залежно від модифікації ванночки можуть мати різний діапазон робочих температур, а також об'єм ємності (від 1,4 до 1,9 л). Парафінотерапія з їх допомогою може проводитися за допомогою різних способів, основний з них методика занурення. Ванночка для парафіну, 200 вт В залежності від модифікації ванночки можуть мати різний діапазон робочих температур, а також об'єм ємності (від 1,4 до 1,9 л). Парафінотерапія з їх допомогою може проводитися за допомогою різних способів, основний з них методика занурення. Топки для парафіну основний вид спеціалізованого обладнання для парафінотерапії. Виходячи з типу конструкції можуть застосовуватися як для терапії тільки рук або ніг, так і комплексно. Процедура проводиться за методом занурення. Парафинотопка (парафінова ванночка) Топки для парафіну основний вид спеціалізованого обладнання для парафінотерапії. Виходячи з типу конструкції можуть застосовуватися як для терапії тільки рук або ніг, так і комплексно. Процедура проводиться за методом занурення.

Підібрати обладнання

Чому варто вибрати нас

Обладнання для парафінотерапії від перевірених виробників.
Оптимальний вибір товарів для будь-яких косметичних процедур.
Відмінне співвідношення ціни і якості наданих товарів.
 

New Style Nails — ваш надійний партнер

Співпраця з нами — це придбання переваг покупки якісних матеріалів і обладнання, оперативність доставки та високий рівень обслуговування.

Придбати обладнання

 

часті питання від наших клієнтів

💅 Які товари представлені в нашому каталозі?

❤️ Условия оплаты и возврата/обмена товара

  • Наложенный платеж. Возврат и обмен товаров возможен в течение 14 дней после получения товара.

❤️ Условия доставки

  • «Новая Почта»

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner