Кошик
2984 відгуків
Працюємо напряму з заводами.Выбрать товар
Интернет-магазин "New Style Nails"
+380 (93) 155-03-83
+380 (68) 306-56-93

Матеріали для нарощування вій

Матеріали для нарощування вій

Високоефективні і зручні інструменти для нарощування вій від провідних виробників!

Високоякісна продукція пінцетів, микробрашей ідеально підходить для експлуатації як майстрами-індивідуалами, так і в умовах спеціалізованих закладів краси. Дозволяють професійно створити виразний погляд очей, надати йому індивідуальність і чарівність. Всі представлені товари (прямі і вигнуті пінцети, микробраши) повністю відповідають санітарним нормам і суворим стандартам якості.

Перейти до асортименту

Поширені модифікації: прямі і вигнуті пінцети, микробраши

З метою забезпечення якісного і безпечного виконання косметологічних операцій для нарощування, а також видалення вій необхідно використовувати різні типи пінцетів, в тому числі і вигнуті модифікації. Вигнуті моделі З метою забезпечення якісного і безпечного виконання косметологічних операцій для нарощування, а також видалення вій необхідно використовувати різні типи пінцетів, в тому числі і вигнуті модифікації. Відмінність даного пінцета від попереднього варіанту лише в зручності використання майстром і конструкційні особливості. Прямі вироби призначені для проведення маніпуляцій на різних ділянках століття. Прямі моделі пінцетів Відмінність даного пінцета від попереднього варіанту лише в зручності використання майстром і конструкційні особливості. Прямі вироби призначені для проведення маніпуляцій на різних ділянках століття. Микробраши є необхідними для якісного і рівномірного нарощування вій. Крім цього, вони дозволяють значно економити витратні матеріали, знижуючи собівартість виконання операцій. Микробраши Микробраши є необхідними для якісного і рівномірного нарощування вій. Крім цього, вони дозволяють значно економити витратні матеріали, знижуючи собівартість виконання операцій.

Підібрати інструмент

Вигоди роботи з нами

Широкий вибір інструментів (микробрашей і пінцетів) для косметичних операцій.
Оперативна відправка сформованих замовлень для нарощування вій та доставка її покупцю.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта при оформленні покупки.
 

New Style Nails — надійність у сфері краси

Співпрацюючи з нами, ви обираєте краще якість продукції за доступними цінами, а також європейський сервіс обслуговування.

Придбати інструмент

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner