Кошик
2943 відгуків
Працюємо напряму з заводами.Выбрать товар
Интернет-магазин "New Style Nails"
+380 (93) 155-03-83
+380 (68) 306-56-93

Пензлі для манікюру: яка для чого

Пензлі для манікюру: яка для чого

Нанесення покриття та топу, виконання дизайнів, хитромудрих малюнків і навіть класичного френча, все це складно уявити без використання арсеналу пензликів для манікюру. Сьогодні ринок пропонує величезну різноманітність інструментів, які відрізняються матеріалом, формою та розміром, тому ми допоможемо вам зібрати функціональний та корисний набір та відповісти на запитання «Пензлі для манікюру, яка для чого».

 

Матеріал пензлей для манікюру: яка для чого


Усі пензлики для манікюру можна розділити на:

  • натуральні;
  • штучні (синтетичні);
  • комбіновані (змішані).

Натуральний ворс у пензликах має пористу структуру, завдяки цьому тривалий час утримує у собі матеріал. Ця особливість робить натуральні кисті для манікюру зручними для акварельного розпису, градієнта, створення тіней. Натуральний ворс недовговічний, погано переносить обробку засобами, що містять ацетон.

Синтетичні пензлики мають гладкий ворс, що робить їх зручними для промальовування ліній окремих елементів візерунків. Навіщо кисті для манікюру зі змішаного ворсу? Вони поєднують у собі властивості натуральних та штучних волокон, підходять для створення складних промальованих дизайнів з акварельними підкладками.

 

Розмір та призначення кистей для манікюру


Пензлики нумеруються в залежності від товщини ворсу, чим більше число, тим товстіша кисть. Наприклад, пензель для манікюру для тонких ліній має маркування 0, 00 або 000 і є ультратонким. Найбільші пензлі для малювання позначають цифрою 8, рідше зустрічається №10.

Жорсткість, довжина ворсу, форма визначають, для якого покриття кисть буде зручнішою та функціональнішою.

Пензлики для акрилу повинні бути досить жорсткими і мати загострений кінець. Також потрібно кисть для манікюру для тонких ліній, яка допоможе розподілити матеріал ближче до кутикули.

Який пензель для манікюру підійде для роботи з гелем? Оптимальне використання плоских твердих кистей з прямокутним зрізом. Для гель-лаку візьміть пензлики з округлим зрізом.

 

Форми купола кистей для манікюру


Термін «купол» застосовується до тієї частини кисті, що складається з натуральних чи штучних ворсинок.

Пензлі для манікюру для тонких ліній називають лайнерами або страйперами, їх товщина не виходить за межі 2 мм, а довжина становить 2-3 см. Такі пензлики підходять для промальовування мереживних візерунків, ліній, геометрії. Робота з пензлем для манікюру для тонких ліній потребує навички, добре поставленої руки та впевненості. Підходить для малювання гель-лаками та акриловими фарбами.

Наступними за розміром за кистями для манікюру для тонких ліній йдуть точкові пензлики. Зовні вони мають схожість з піком і маркування від 000 до 2. При опрацюванні малюнка в фарбу опускають тільки кінчик, саму кисть тримають вертикально.

Віялова кисть для манікюру має не щільне набивання і досить довгий ворс, який розходиться півколом. З її допомогою можна рівномірно розподілити глітер та блискітки, створити плавний градієнт та ефект розмитого фону.

«Пелюстом» називають кисть для манікюру у формі плоского купола. При належному досвіді цей пензель може замінити скошений і точковий. Підходить для створення хвилеподібних малюнків, складних візерунків у японському стилі, а також розподілу блискіток.

Скошена кисть для манікюру має зріз під 45 °, це дозволяє з її допомогою малювати різноманітні лінії, у тому числі промальовувати «усмішку» французького манікюру. Тепер ви знаєте, яка навіщо кисть для манікюру та зможете зібрати свій функціональний набір.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner