Як вибрати фрезер для манікюру - кілька правил
💅 Що таке фрезер для манікюру та педикюру
💅 Професійний фрезер для манікюру - як вибрати
💅 Як вибрати фрезер для манікюру та педикюру для дому
Сьогодні на ринку представлена чимала кількість моделей фрезерів, від професійних брендових до максимально простих моделей домашнього використання.
Що таке фрезер для манікюру та педикюру
За принципом своєї роботи фрезер відноситься до малопотужних електроприладів. Має широкий функціонал, незамінний при корекції форми нігтьової пластини, зняття гелевого або лакового покриття, видалення кутикули та полірування нігтя.
Конструктивно фрезер - нескладна техніка, що складається з блоку живлення та ручки, в якій закріплюються насадки (фрези). При включенні в мережу фреза починає виконувати обертальні рухи різної швидкості, що дозволяє виконувати різні етапи роботи під час створення манікюру.
Професійний фрезер для манікюру.
При виборі професійного обладнання важливо звертати увагу на такі технічні параметри, як потужність і швидкість обертання, далі додаткові функції типу реверсу і ергономічність конструкції.
Варто відразу відзначити, що потужність і швидкість - параметри, які не залежать один від одного. Потужність визначає, яке навантаження може витримати професійний фрезер, швидкість - час, витрачений виконання тієї чи іншої процедури. Для професійної діяльності зовсім не обов'язково купувати апарат з найбільшими показниками за цими двома параметрами, особливо якщо ви не виконуєте педикюр або нарощування.
Наведемо деякі розрахунки оптимальної потужності та швидкості фрезера для виконання певних етапів (орієнтовне завантаження майстра протягом дня):
- чищення нігтьової арки - 20 000/15 Вт;
- нарощування нігтів їх корекція – 25 000/20 Вт;
- змішаний манікюр - 25 000/40 Вт;
- педикюр - 35 000/50 Вт;
- подологія - 50 000/50 Вт.
Орієнтуючись на наведені вище дані, ви зможете визначити оптимальні характеристики фрезера для роботи. Якщо техніка має параметри нижче заявлених, буде потрібно зниження навантаження. Ігнорування даної рекомендації може призвести до перегріву і «пробуксування».
Моделі фрезерів, які носять горде звання професійних, можуть додатково мати функцію пилососу та спрею, що суттєво підвищує біологічну безпеку виконання процедури при великому потоці клієнтів.
«Пилосос» - це шланг, який вбудований в ручку фрезера, в процесі роботи він поглинає частину пилу, що утворюється, ще до етапу її попадання в повітря. Такі фрезери використовуються виключно для педикюру та не підходять для нарощених та покритих гель-лаком нігтів. Причина банальна - акриловий і гелевий пил має дрібну дисперсію, забивається і спресовується в ручці, в результаті фрезер через 2-3 місяці інтенсивної експлуатації виходить з ладу.
Фрезери із спреєм також є представниками категорії педикюрних апаратів. При обробці шкіри на насадку подається фізрозчин, який запобігає утворенню пилу як такого.
Для професійної діяльності рекомендується придбати фрезер з потужністю не менше 40 Вт і швидкістю від 35 000 оборотів на хвилину. Серед приємних «бонусів» професійного обладнання варто відзначити витончений наконечник ручки, наявність бічного тримача та режим «Автокруїз», який дає змогу не тримати ногу на педалі пуску.
Невелика вага ручки не завжди є перевагою, особливо у професійному апараті. Найчастіше зниження маси досягається установкою пластмасових деталей, що призводить до швидкого зношування. Також легкі ручки мають досить сильну вібрацію і якщо професіонал зможе впоратися з нею, то новачкові без досвіду зробити це буде дуже складно.
При виборі професійного фрезера як ніколи діє правило "Скупий платить двічі". При бажанні заощадити краще відмовитися від додаткових функцій, але не на шкоду потужності, швидкості та якість складання.
Як вибрати фрезер для манікюру та педикюру для дому
Для домашнього використання та експлуатації кілька разів на місяць не потрібні потужні фрезери, розраховані на велике навантаження та стабільний потік клієнтів. Для самостійної підтримки манікюру в акуратному стані достатньо фрезера до 15 000 об/хв потужністю 2-4 Вт. Такі прилади називають електропилками. Вони можуть харчуватися від батарейок або від мережі.
Пам'ятайте, що серйозних навантажень вони не витримають навіть якщо на коробці буде написано «Professional set». Найчастіше такі фрезери виготовляються в Китаї і мають дуже посередню якість насадок. Серед переваг варто відзначити абсолютну безпеку, навіть якщо апарат потрапить до рук недосвідченого любителя.
Фрезери з автоматичним затискачем мають потужність до 10 Вт та швидкість в межах 25 000 об/хв. Зовні такі апарати мають претензію на професійне обладнання, оснащуються реверсом і мають підставку під ручку.
Перевагою таких моделей є відносна легкість рукоятки, яка пояснюється використанням пластмасових деталей. Фрезер стане відмінним домашнім інструментом та доповненням до арсеналу пилок. Моделі з цанговим затиском не такі зручні і вимагають часу для зміни насадки, але вони більш довговічні.