Рожевий манікюр - огляд модних варіантів виконання
💅 Манікюр рожевий омбре - в чому його особливість
🌸 Яскраво чи ніжно-рожевий манікюр на короткі нігті
💅 Рожевий манікюр з блискітками та стразами
🌸 Який вибрати рожевий манікюр: зі сріблом або золотом
💅 Поєднуємо рожевий манікюр з чорним або білим
Усього до категорії рожевих інститут Pantone відносить 168 тонів різної теплоти та насиченості. Рожевий у манікюрі використовується як у класичних техніках, наприклад, френче, так і в нетривіальних тандемах із неоновим жовтим.
Манікюр рожевий омбре - у чому його особливість
Омбре або градієнт у манікюрі є нічим іншим, як плавним переходом одного кольору в інший. У випадку з рожевим найчастішим поєднанням є рожево-білим, проте тренд на яскравість ввів у моду чорно-рожевий манікюр, поєднання з блакитним і навіть салатовим.
Технік омбре існує кілька з переходом у світлий та темний колір, вертикально, горизонтально та по діагоналі. Вибір того чи іншого варіанту залежить від довжини нігтів та бажаного візуального ефекту.
На широких і коротких нігтях відмінно виглядатиме вертикальне омбре рожеве, яке можна комбінувати з мереживом в білому або класичному чорному кольорі. Візуально такий дизайн подовжує нігтьову пластину.
На довгих нігтях достатньо простору для створення горизонтального градієнта із 2-5 кольорів. У такому манікюрі рожевий може розташовуватися в центрі та поєднуватися з білим, бузковим і навіть вишневим.
Новинкою останніх років стало діагональне омбре, коли лінії кольору розташовуються під кутом близько 45 градусів. Справедливо відзначити, що створення яскравого рожевого манікюру в техніці омбре вимагає вправності та тренування. Як альтернативу можна розглянути варіант, коли для дизайну використовуються 5 близьких відтінок рожевого. Кожен ніготь отримує свій колір та покривається ним повністю.
Плавні переходи рожевого кольору можна поєднувати з графічними лініями, виконаними контрастним кольором або блискітками, листовою поталлю, ажурним стемпінгом.
Яскраво чи ніжно-рожевий манікюр на короткі нігті
Короткі нігті давно перестали бути обмеженням при створенні того чи іншого дизайну, на них буде виглядати однотонне покриття як пастельними відтінками рожевого, так і яскравими. Адже не дарма манікюр у рожевих тонах вважається найуніверсальнішим.
Трендом останніх сезонів стали лаки та гель-лаки з льодяниковим ефектом, що дають напівпрозоре покриття. Саме їх можна комбінувати із сухоцвітами та монохромними контурними простими зображеннями. Якщо навіть лаконічні картинки вам не до вподоби, виберіть геометрію чи символізм, але пам'ятайте, що лінії мають бути чіткими та тонкими.
Двоколірний сіро-рожевий манікюр можна доповнити невеликою кількістю гліттера, це може бути як акуратна розтяжка від основи нігтя, так і чіткіші лінії, які ділять ніготь горизонтально або вертикально.
Яскравіші рожеві відтінки можна комбінувати з топами у вигляді різнокаліберних матових точок чорного або білого кольору. Так створюється цікавий ефект перепелиного яйця.
Чорно-рожевий манікюр погано поєднуватиметься в рамках одного нігтя, зовсім інша справа — відвести окремі нігті під різні кольори. Однак пам'ятайте, що такі відтінки мають чимось поєднуватися, наприклад, лаконічною вигнутою чорною лінією на рожевому нігті.
Рожевий манікюр з блискітками та стразами
Завдяки тому, що рожевий колір представлений як у теплій, так і в холодній гамі, він чудово поєднується з різними відтінками срібла та золота, а також стразами-хамелеонами. Тенденції в манікюрі, які тяжіють до мінімалізму, пропонують використовувати блискітки і стрази як акцент не більше ніж на парі нігтів. Наприклад, це може бути розтяжка гліттера, що йде від основи нігтя вгору, вільний край при виконанні французького манікюру або смужка лаконічних страз на однотонній базі.
Дуже оригінально виглядає місячний манікюр, лунка якого заповнюється блискітками. Якщо ви дотримуєтеся тенденцій, то зробіть вибір на користь максимально дрібного гліттера, який не створює додаткового об'єму на нігті.
Яскраво і нетривіально виглядає фольга, втирання та поталь. Втирання дає перлинний блиск і перелив відразу кількох відтінків рожевого. Стриманим і стильним виходить манікюр з втиранням, яке поєднує рожевий з бузковим або салатовим.
Листову поталь використовують для створення абстрактних акцентів та ефекту недбалих мазків кисті. З рожевим однаково відмінно поєднуватиметься срібло, класичне і рожеве золото, головне, щоб відтінки "металів" не мали зеленого підтону.
Який вибрати рожевий манікюр: зі сріблом або золотом
Рожева гама представлена безліччю відтінків, це дозволяє її поєднувати як зі сріблом, так і золотом при створенні манікюру. Однак вибору підтону є нюанси.
- Срібло поєднується з холодними відтінками рожевого, при цьому метал повинен мати сірий нейтральний тон без зеленого підтону.
- Якщо йдеться про золото, перевагу варто віддати блідому, темному та рожевому підтону. Яскраве жовте золото погано поєднуватиметься з будь-якими відтінками рожевого.
При розгляді різних металізованих ефектів варто згадати і про мідь, особливо вона виграшно виглядає в поєднанні з блідим рожевим.
Якщо манікюр виконується кількома відтінками, то при виборі металізованих акцентів враховується і другий колір. Наприклад, у тандемі із сірим перевага віддається сріблу, а з молочним – золоту.
Поєднуємо рожевий манікюр з чорним або білим
Чорний і білий — ахроматичні кольори, які поєднуються з усіма відтінками, у тому числі холодним і теплим рожевим. Найбільш часта комбінація з білим зустрічається при виконанні французького манікюру, створенні градієнта та ажурному стемпінгу. Білий дозволяє розбавити яскраво-рожевий, зробити його менш неоновим. Справедливо буде сказати, що біло-рожевий манікюр є найпоширенішим варіантом весільного.
Дуже ніжно виглядає marble ефект на білій базі з рожевими прожилками. Якщо хочеться чогось святкового, можна продублювати «тріщинки» світло-сріблястим гліттером.
Практично класикою стало тріо рожевого, білого та сірого. У сучасному дизайні їх радять поєднувати абстрактними плямами, які знаходять одна на одну. Такий акцент краще комбінувати з однотонним покриттям решти нігтів і однотонними лаконічними малюнками в техніці «однієї лінії».
Дует рожевого та чорного створює яскравість і чіткість навіть у тому випадку, коли вибрано найбільш вибілений, пастельний відтінок. Чорний може використовуватися як повноцінне покриття або акцент. У першому випадку під темний колір радять віддавати не більше 1-2 нігтів і обов'язково робити «перехідний» дизайн, який в одному нігті поєднаємо чорний та рожевий. Найлегше це зробити за допомогою геометричних фігур або прямих ліній, які можна продублювати золотистим.
Акцентний чорний колір може бути градієнт, мармуровий ефект і топове покриття «перепелине яйце». Якщо йдеться про створення малюнка, то перевагу варто віддати простим флористичним мотивам та символізму.
Як ви бачите, рожевий багатогранний і здатний собі знайти «компанію» з будь-яким кольором, чудово доповнюється стразами, глітером та фольгою.