Кошик
2947 відгуків
Працюємо напряму з заводами.Выбрать товар
Интернет-магазин "New Style Nails"
+380 (93) 155-03-83
+380 (68) 306-56-93

Методи дезінфекції і стерилізації педикюрних інструментів

Методи дезінфекції і стерилізації педикюрних інструментів

 

Правильна стерилізація і дезінфекція педикюрних інструментів вважається обов'язковою процедурою, яка гарантує захист від зараження при маніпуляціях. У процесі знезаражування знищуються різні форми життєдіяльності, скупчуються на поверхні виробів. Її проводять, як в салоні, так і домашніх умовах. Ефективність процедури залежить від вибору методу, який застосовується. Також велику роль грають якість стерилізатора для інструментів і температурні показники.

 

Особливості процедури стерилізації педикюрних та манікюрних інструментів

 

Для найбільш ефективного знезараження необхідно дотримуватися поетапності. Процес включає в себе:

  • підготовку інструменту;

  • дезінфекцію;

  • знищення мікроорганізмів.

При виборі педикюрних та манікюрних інструментів важливо звернути увагу на наявність можливості їх обробляти різними способами. Найбільш поширеними методами вважаються термічний і хімічний, які найбільш затребувані в Україні, але вони протягом багаторазових процедур можуть руйнувати матеріал інструменту. Більш щадним стерилізатором прийнято вважати автоклав. Очищення приладдя в ньому відбувається з допомогою пари і займає близько 40 хвилин.

 

Особливості термічної і хімічної обробки

 

Сучасні майстри віддають перевагу сухожару, за зовнішнім виглядом він нагадує духова шафа. Агрегат може розігріватися до 180°С і виконує обробку приладдя за 10-12 годин, знищуючи всі мікроби. Сухе тепло володіє відмінною проникаючою здатністю для будь-яких матеріалів. Гаряче повітря виключає корозію металевих виробів, а також ерозію скляних інструментів. До недоліків цього способу термічної обробки відносять тривалість процедури.

На противагу сухожару більш швидким аналогом знезараження вважається гласперленовый агрегат, який представляє собою невелику ємність з розігрітими кварцовими кульками. Щоб отримати якісну обробку, вироби занурюють у неї і витримують 10-15 секунд. Це варіант для інструментів без замків і внутрішніх каналів. Приналежності після очищення використовують відразу. Виріб відрізняється простотою застосування і компактними розмірами. З мінусів варто виділити те, що неможливо відстежити результат стерилізації.

Для знезараження хімічним способом використовуються різні розчини, в яких замочують манікюрні та педикюрні інструменти. Це ефективний метод пристосування очистити від хвороботворних мікроорганізмів. Але він має один мінус ― різкий неприємний запах. Спосіб не популярний в салонах краси та перукарнях країни.

 

Інноваційні методи стерилізації

 

Новими рішеннями в галузі знезараження є використання ультразвукових та ультрафіолетових приладів. Завдяки своїй практичності, зручності і високій ефективності, вони стрімко завойовують популярність. Агрегати вважаються найбільш придатними для стерилізації манікюрних та педикюрних інструментів.

Особенностью ультрафиолетовых приборов считается то, что в них можно обеззараживать предметы, которые не подходят для других способов обработки. Они могут выступать в качестве дополнительного метода стерилизации. Приспособления после обработки не тупятся и служат длительное время. Используя инновационные агрегаты, нет риска получить ожог.

Ультразвуковые стерилизаторы очищают поверхность с помощью специальной жидкости и ультразвуковых колебаний. Процедура справляется с задачей за короткое время.

Каждый из представленных методов обладает достоинствами и недостатками. Потому, перед покупкой ваультразвуковом жно определиться с целью и возможностями. Надежные и функциональные стерилизаторы представлены на сайте интернет-магазина по доступной стоимости от лучших производителей. Их главным преимуществом считается возможность обрабатывать педикюрные и маникюрные инструменты, выполненные из различных материалов. Кроме того, они могут использоваться и в качестве бокса для их хранения. При соблюдении правил эксплуатации, стерилизаторы будут эффективно выполнять задачу. Тільки сертифікований товар є запорукою безпеки майстра і клієнта, успішності та процвітання бізнесу.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner