Кошик
2943 відгуків
Працюємо напряму з заводами.Выбрать товар
Интернет-магазин "New Style Nails"
+380 (93) 155-03-83
+380 (68) 306-56-93

Як правильно вибрати стерилізатор для манікюрних інструментів

Як правильно вибрати стерилізатор для манікюрних інструментів

Послуги майстрів манікюру є одними з найбільш затребуваних у сфері краси. Окрім надання привабливого зовнішнього вигляду рук клієнток, на майстрів нейл-індустрії покладається завдання забезпечення безпеки їх здоров'я. Оскільки більшість манікюрних інструментів мають безпосередній контакт з шкірою різних людей, існують високі ризики передачі серйозних інфекційних захворювань. Для гарантії абсолютної знезараження повторно використовуються приладдя, застосовуються сухожары. Широкий асортимент ультрафіолетових і ультразвукових стерилізаторів від кращих виробників представлений на сайті інтернет-магазину New Style Nails, де кожен майстер зможе підібрати прилад, що відповідає індивідуальним вимогам і перевагам.

 

Типи стерилізаторів для манікюрних інструментів

Для того, щоб виключити ймовірність виникнення хвороб, що передаються за допомогою контакту з кров'ю, необхідно подбати про придбання спеціального косметичного обладнання, призначеного для дезінфекції багаторазових приладдя для манікюру. Сучасна ринок апаратів для знезараження манікюрних інструментів пропонує увазі майстрів кілька методів стерилізації, серед яких:

    • високотемпературна;
  • ультразвукова;
  • ультрафіолетова.

 

Сухожар, як ефективний спосіб очищення

При тепловій дезінфекції, робочі приналежності поміщають в спеціальний сухожар, де здійснюється їх термічна обробка протягом 30 хвилин при температурі 200 градусів. Основною перевагою таких апаратів є висока ступінь стерилізації.

Важливими елементами, які слід використовувати при обробці інструментів в сухожаре є крафт пакети, призначені для їх захисту від впливу високих температур і деформації. В таких упаковках металеві вироби занурюються в сухожар, а також зберігаються до моменту використання для збереження чистоти та гігієнічності.

 

Переваги ультрафіолетового стерилізатора

Очищення манікюрного приладдя в ультрафіолетових боксах є самим сучасним і прогресивним методом стерилізації. У таких апаратах можлива дезінфекція виробів з будь-яких матеріалів, включаючи ті, які деформуються під впливом високих температур і хімічних складів. Дезінфекція ніяк не відображається на властивостях манікюрних інструментів, зберігаючи їх первісні характеристики.

Перевагою ультрафіолетового апарату є можливість тривалого зберігання оброблених приладдя в боксі до моменту запитання. Це практичні, зручні, ефективні і прості у використанні пристрої, які є незамінним помічником в будь-якому манікюрному кабінеті.

 

Застосування ультразвукового устаткування

Використання ультразвукового стерилізатора є не менш ефективним способом обробки інвентарю. Принцип його роботи полягає у впливі ультразвукових хвиль і спеціального розчину.

Такие стерилизаторы могут применяться для работы с маникюрными инструментами из любых материалов, поскольку они не наносят вреда приборам, не меняя их первозданные характеристики. Обработка в ультразвуковых аппаратах — это гарантия быстрой и эффективной очистки приспособлений мастеров ногтевого сервиса.

 

Критерии выбора аппаратов для обеззараживания

При выборе стерилизатора для маникюрных инструментов следует обращать внимание не только на стоимость конкретного вида оборудования, но и на такие факторы, как:

  • скорость обработки;
  • степень очистки;
  • перечень материалов, поддающихся обеззараживанию;
  • можливість зберігання інструментів після очищення.

Стерилізатор є незамінним помічником кожного майстра, надає послуги по створенню манікюру. Для того, щоб прилад повною мірою виконував покладені на нього функції і відповідав очікуванням, особливо важливо серйозно підійти до його вибору.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner