Набір для манікюру на акуммуляторі: Лампа для манікюру Cordless WY-08 потужністю 288 Вт + фрезер UV-301 потужністю 25 Вт.
Фрезер для нігтів на 30000 об.хв - атрибут, який безсумнівно присутній в кабінеті кожного професійного майстра. Фрезер призначений для догляду за нігтями на руках і ногах. Найчастіше даним апаратом користуються при роботі з нарощеними нігтями і їх корекції, а також для апаратного манікюру і педикюру. Даний фрезер для манікюру - перезаряджається і портативний. Може працювати без зарядки 2-х години.
Переваги фрезера Portable Nail Drill -UV-301
Перезаряджається і портативний
Шикарний колір і дизайн
Висока швидкість і низький рівень шуму
Регульована швидкість і напрямок
Висока якість і простота використання
💅 Лампа для манікюру на акумуляторі 288W - стиль і потужність в одному пристрої!
Ця лампа створена для тих, хто цінує комфорт, швидкість і естетику в роботі. Завдяки потужності 288W полімеризація гелю, бази або топа відбувається максимально швидко і рівномірно.
🔋 Вбудований акумулятор забезпечує повну автономність роботи — ідеально підходить для виїзних майстрів або салонів без зайвих проводів.
🌟 Дизайн із золотими серцями надає лампі вишуканості — вона стане стильним акцентом вашого робочого місця! Переваги:•
⭐️ 288W — супер швидке сушіння•
🔋 Робота від акумулятора + можливість підключення до мережі•
💡 Подвійні світлодіоди UV/LED — підходить для всіх матеріалів•
🖐️ Простора зона для руки або ноги•
⏱️ Таймер 30/60/90 сек•
👁️ Датчик руху для автоматичного ввімкнення•
🧲 Знімне дно — зручно для педикюруХарактеристики:•
Потужність: 288W•
| Основні | |
|---|---|
| Вид обладнання | LED/UV |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 288 Вт |
| Додаткові функції | Таймер |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальний час установки таймера | 90 сек |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Таймер | Так |
| Наявність акумулятора | Так |
- Ціна: 2 250 ₴

