Кошик
2981 відгук
Працюємо напряму з заводами.Выбрать товар
Интернет-магазин "New Style Nails"
+380 (93) 155-03-83
+380 (68) 306-56-93

Твердосплавні насадки для фрезерів

Твердосплавні насадки для фрезерів

Високоякісні твердосплавні металеві конусні насадки для косметичних фрезерів від провідних виробників!

Найбільш привабливі економічні умови для придбання робочих елементів для косметологічного устаткування. Пропозиція тільки високоякісних твердосплавних насадок, виготовлених із спеціально призначених для цих цілей матеріалів. Різні модифікації насадок — односторонні, двосторонні, тонкі і широкі,конусні і з круглим наконечником, насічками різного розміру. Зберігання всіх представлених товарів на власних складських потужностях. Налагоджена робота відділу логістики, завдяки якій виключається імовірність у затримці доставки придбаного товару кінцевому покупцеві. Конкурентноздатні ціни. Бонусна система для оптових замовників та постійних клієнтів.

Вибрати насадки

Переваги твердосплавних насадок

Для виготовлення металевих твердосплавних конусних насадок для фрезерів використовуються тільки високоякісні матеріали, які не схильні до зносу і корозії.
Збільшений термін експлуатації завдяки нанесенню на поверхню насадки алмазного напилення, яке легко стерилізується і не дає сплаву іржавіти.
Широкий спектр можливостей для застосування — грубий опил нігтів, їх корекція та надання форми нігтьової пластини, зняття старого покриття або гелю, випилювання відшарування.
Простий процес заміни зношених робочих елементів на нові.
 

Продаж твердосплавних насадок для фрезерів

В інтернет-магазині New Style Nails пропонується широкий асортимент металевих твердосплавних конусних насадок для фрезерів. Завдяки високому рівню виробництва та постійному контролю якості продукції на всіх етапах її випуску виключається можливість отримання товару поганої якості. Оперативна доставка замовлення в будь-який регіон країни. Оформити купівлю можна через форму на сайті, або зв'язавшись по телефону з нашим відділом продажів. Чекаємо на вас!

Придбати насадки

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner