Кошик
2888 відгуків
Працюємо напряму з заводами.Выбрать товар
Интернет-магазин "New Style Nails"
+380 (93) 155-03-83
+380 (68) 306-56-93

Як працює реверс у фрезере для манікюру

Як працює реверс у фрезере для манікюру

На сьогоднішній момент складно зустріти дівчину, яка б не була стурбована зовнішнім виглядом своїх рук. Чудовим способом для додання їм елегантного і привабливого виду є манікюр. Для його виконання використовується ряд спеціалізованого обладнання, одним з яких є фрезер. Він являє собою прилад, призначений для обробки нігтів і кутикули. Індустрія нейл-мистецтва не стоїть на місці і пропонує досвідченим майстрам апарати з новими функціями, які значно спрощують процес догляду за нігтьової пластиною і економлять час клієнта. Комплектація фрезера для манікюру режимом реверс є запорукою швидкого, комфортного, і якісної обробки найскладніших ділянок. Для того, щоб використання напрямку апарату проти годинникової стрілки було максимально ефективним, кожен майстер повинен розбиратися в пристрої і розуміти принцип роботи реверсу.

 

Особливості зворотного напрямку проти годинникової стрілки

 

Під час створення манікюру можливо обертання фрези в двох режимах: форвард (за годинниковою стрілкою) і реверс (проти годинникової стрілки). Перемикання напрямку руху здійснюється на самому апараті або його ручці.

Важливо, щоб при зміні напряму обертання було повністю зупинено, після чого можна відновлювати обертів. В іншому випадку висока ймовірність виходу з ладу обладнання. Також не рекомендується використовувати металеві насадки при роботі в даному режимі, оскільки вони часто мають насічки тільки з одного боку. Безумовно, бувають винятки, визначити це можна безпосередньо з фрезі.

Зворотне обертання проти годинникової стрілки використовується в нігтьовому сервісі з метою створення більш комфортних умов при роботі фрезою по напрямку в праву сторону.

У разі відсутності режиму реверсу на апараті, майстри провертають руку клієнта на 180 градусів.

На відміну від звичайного режиму, коли рух відбувається за годинниковою стрілкою, при обертанні проти неї, майстер рухається фрезою в праву сторону.

Для людей, яким зручніше працювати лівою рукою, перемикання режимів здійснюється в протилежності від тих рекомендацій, які були описані вище, при цьому зберігається принцип обертання фреза так, щоб насадка під час роботи не зачіпала шкіру і бічні валики клієнта.

 

Використання реверсу в фрезере при знятті лаку

 

Для того, щоб зняти гель-лак, можна працювати в обох режимах. Щоб у майстра було опір і фреза оберталася в протилежний бік від напрямку руки, перемикаються режими реверс і форвард в залежності від положення клієнта. Якщо ведете фрезою вліво, слід включити форвард, а якщо праворуч, то реверс.

Практично весь лак з нігтьової пластини можна зняти в положенні форвард, однак тоненьку смугу покриття біля кутикули та бокових валиків з правого робочої сторони майстра, коли рука знаходиться нігтями вниз, необхідно прибирати в режимі реверс.

Використання декількох напрямків фрези дає можливість не перевертати руку клієнтки, обробляючи на форварді ліву зону, а на реверсі — праву. Рухаючи насадку проти обертання, ви створюєте необхідний опір, що забезпечує максимальний комфорт майстра і клієнта. З допомогою зворотного режиму, який працює за напрямком від бічних валиків, лак знімається, не наїжджаючи на шкіру, не травмуючи її.

Наявність зворотного напрямку проти годинникової стрілки значно спрощує процес використання апарату, воно робить процедуру менш травмонебезпечної і комфортною, як для майстра, так і для відвідувача манікюрного кабінету.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner